ogłasza w dniach 1 - 31 maja 2023 r.
ABOLICJĘ KSIĄŻKOWĄ

Tekst: Uwaga Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie ogłasza w dniach 1 - 31 maja 2023 r. ABOLICJĘ KSIĄŻKOWĄ Wszyscy czytelnicy, którzy przekroczyli terminy zwrotu książek, nie będą podlegać regulaminowej opłacie za ich przetrzymanie, jeżeli dokonają zwrotu od 1 do 31 maja. Książki można zwracać w książkomacie. Wróć do nas książeczko.  Na dole znajduje się logo biblioteki oraz rysunek książek na żółtym tle.

Wszyscy czytelnicy, którzy przekroczyli terminy zwrotu książek, nie będą podlegać regulaminowej opłacie za ich przetrzymanie, jeżeli dokonają zwrotu od 1 do 31 maja 2023 r
Książki można zwracać w książkomacie.

Zarządzenie nr 7/2023 Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie z dnia 27 kwietnia 2023 r. w sprawie abolicji w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie.