W przeddzień wakacji, 23 czerwca 2022 r., odwiedzili nas uczniowie kl. V a ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Włodawie wraz ze swoją wychowawczynią, panią Mirosławą Sławińską.

Grupa uczniów pozuje do zdjęcia. Z tyłu na ścianie wiszą antyramy ze zdjęciami.

Nasi goście wstąpili do biblioteki w drodze po odbiór nagrody (sesja fotograficzna ufundowana przez włodawski klub fotograficzny RONDO), którą zdobyli jako "najbardziej rowerowa klasa' w konkursie "Rowerowy maj" we Włodawie. Gratulujemy serdecznie :)

Młodzi ludzie obejrzeli wystawę "Włodawski wehikuł czasu" prezentowaną w Galerii Na Parterze,

Grupa ludzi (dzieci i dorośli) ogląda wystawę Włodwski wehikuł czasu.

ekspozycję prac nagrodzonych i wyróżnionych w XXII Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej „A ja przecież wam powiadam: Krasnoludki są na świecie! - w 180. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej " w Galerii Na Piętrze

Grupa ludzi (dzieci i dorośli) ogląda wystawę XXI PFTD prac litrackich i plastycznych (prace w antyramach wiszą na ścianach).

oraz wystawę fotografii wykonanych podczas warsztatów i pleneru pod opieką merytoryczną Radosława Kuczyńskiego w ramach projektu "Pierwszy krok w chmurze".

W tle mężczyza stoi przy telewizorze, na którym  wyświetlane są zdjęcia. Bliżej widać kobietę i dziewczynkę zwrócone przodem do telewizora. Wystawa Pierwszy krok w chmurze.

Naszym miłym gościom dziękujemy za wizytę, zapraszamy ponownie i życzymy wesołych wakacji.
Fot. Jacek Żurawski

Edyta Pietrzak