We wtorkowy poranek, (14 maja) naszą bibliotekę odwiedziła grupa Tygrysków z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego pod opieką pani Ewy Daciuk.

Na pierwszym planie siedzi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki, która czyta im książkę. Tło stanowi wystrój biblioteki i regały z książkami.

Zajęcia rozpoczęłam od przeczytania dzieciom książki W. Disney- Wiosna. Tym razem do bohaterów Stumilowego Lasu zawitała Wiosna. Królik rozpoczął prace w ogrodzie i chce zaszczepić swą pasją przyjaciół. Czy mu się to uda? O tym przekonacie się czytając książkę.
Następnie wraz z Tygryskami pobrykałam do ogródka bibliotecznego (Letniej Galerii SMO) by obejrzeć z nimi wystawę „Wiosna w pełni”. Dzieci poznały rośliny i ptaki, które możemy dostrzec o tej porze roku.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Ewa Pamulska

Na pierwszym planie siedzi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki, która pokazuje im plakat do głosowania na Najlepszą Bibliotekę w Polsce. Tło stanowią regały z książkami i biała tablica z dekoracjami.

Na pierwszym planie stoi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki, która uśmiecha się do dzieci podając im książki.

Na pierwszym planie stoi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki, która podnosi dziecko by mogło powąchać kwitnące kwiatki. Tło stanowi wystawa o wiosennych akcentach i roślinność ogródka.

Na pierwszym planie stoi grupa dzieci skierowana twarzami do bibliotekarki, która prezentuje im wystawę poświęconą ptakom, które przylatują do nas na wiosnę.

Grupa dzieci pozuje wraz z bibliotekarką do wspólnej fotografii. Tło stanowi jedna z gablot tworzących wystawę o wiośnie „Wiosna w pełni”. Tło stanowi roślinność ogródka.