W poniedziałek, 23 czerwca spotkałyśmy się w gronie Kreatywnych Mam, by porozmawiać o wakacyjnych książeczkach dla naszych pociech :)
Letnie przygody literackich bohaterów przyniosły garść inspiracji na spędzenie czasu podczas leniwych, słonecznych dni.
Ponieważ niektórzy z Milusińskich we wrześniu rozpoczną przygodę z przedszkolem, w małe rączki wpadło kilka interesujących pozycji przygotowujących do tego ważnego wydarzenia w życiu trzylatków i ich rodziców :) Nasz księgozbiór zasila wiele książek pomagających maluszkom w adaptacji przedszkolnej, zachęcamy do skorzystania z oferty.
Spotkanie pełne kolorowych ilustracji, okrzyków radości na widok ulubionych bohaterów książek i wymiany doświadczeń między klubowiczkami, tradycyjnie przebiegało w miłej atmosferze pełnej zrozumienia i empatii :)
Dziękując za spotkanie pełne uśmiechów życzę Wam beztroskich wakacyjnych dni, do zobaczenia :)
Fot. E. Pietrzak, J. Orzeszko
Joanna Orzeszko