zaprasza na wystawę malarstwa

ks. Grzegorza Walczuka

MOJE BARWY ŚWIATA

Plakat anonsujący wystawę, treść na plakacie zgodna z tekstem anonsu. Elementy graficzne dekoracyjne. Logotypy MBP Włodawa i Włodaw Miasto Trzech Kultur.

Wernisaż: 9 listopada 2022 r. (środa), godz. 16.00
Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13

Wystawa będzie czynna od 7 do 24 listopada 2022 r.

Mężczyzna siedzący przy stole i malujący obraz.Kim jest Grzegorz Walczuk:
CZŁOWIEK niesamowitej wrażliwości i empatii
- ratownik medyczny
- ksiądz
- nauczyciel
- muzyk
- malarz
Dusza artystyczna z sercem otwartym dla każdego.
Doświadczywszy w ostatnich latach wielu trudności i traum postanowił w ubiegłym roku wyrażać siebie właśnie w malarstwie.
Czasami ciężko jest coś wyrazić słowami. Poprzez obraz, pociągnięcia pędzlem jest to łatwiejsze.
Malarstwo jest dla mnie sposobem walki z depresją, wyrażaniem emocji, uczuć, pragnień, przeżyć i doświadczeń.
Zapraszam do mojego świata kolorów.

Informacje o dotychczasowych wystawach ks. Grzegorza Walczuka w artykułach na stronach internetowych
RADIOBIPER: Wystawa prac ks. Grzegorza Walczuka w Konstantynowie (zaproszenie)Wystawa prac ks. Grzegorza Walczuka w Konstantynowie (film),
TYGODNIK SIEDLECKIŻycie pędzlem i piórem malowane - wystawa obrazów ks. Grzegorza WalczukaKsiądz Grzegorz Walczuk z okazji urodzin zaprasza na wystawę inspirowaną życiem,
BIAŁA 24: Wystawa obrazów księdza Grzegorza Walczuka w Konstantynowie.