W czwartek, 19 czerwca 2019 r., w Galerii Na Piętrze Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie odbyło się podsumowanie projektu "Chcemy być tacy sami... półkolonie dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży" realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Lepsze jutro" oraz otwarcie wystawy fotograficznej dokumentującej ww zadanie.

lepsze jutro plakat 01

zaprasza na wystawę malarstwa

Jarosława Struka

struk plakat 01

Wernisaż: 18 października 2019 r. (piątek), godz. 17.00
Galeria Na Parterze
ul. Przechodnia 13

Przyjdź z dzieckiem do Miejskiej Biblioteki Publicznej lub Filii Nr 5 we Włodawie, odbierz w prezencie Wyprawkę Czytelniczą w ramach projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Projekt obejmuje dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat).

mkwcz 08

LUX MED po raz kolejny zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ.

2019anons 013

Do pierwszej edycji projektu „Mała książka – wielki człowiek”, realizowanej w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Filii nr 5 we Włodawie, przystąpiło sześćdziesięcioro trzylatków.

mkwcz 07

2019anons 012

Informacja:
Starostwo Powiatowe we Włodawie

2019anons 011

Łukasz "Siwy" Staniewski zaprasza na włodawską odsłonę Narodowego Czytania 2019 :)

7 września 2019 r. (sobota), godz. 11.00-13.30
Ogródek biblioteczny