csk bmk logo 01

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w spotkaniu informacyjnym o projekcie Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Lubelskie.
Bardzo Młoda Kultura jest ogólnopolskim programem, w każdym z 16 województw został wyodrębniony jeden operator wojewódzki. W województwie lubelskim operatorem jest Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Celem BMK jest wzmacnianie roli edukacji kulturowej w Polsce poprzez pobudzenie i wykorzystanie edukacyjnego potencjału kultury. Program ma budować i wspierać system, w ramach którego działania podejmowane w sferze kultury przyczynią się do kształtowania cenionych społecznie umiejętności i postaw.

Cele programu są realizowane poprzez bezpłatne warsztaty dla animatorów prowadzone przez praktyków edukacji oraz osób zajmujących się edukacją kulturalną oraz możliwość realizacji małych grantów na partnerskie projekty skierowane do dzieci i młodzieży.
Spotkania informacyjne odbędą się:

Poniedziałek 3 czerwca:
10:00 Włodawa – Miejska Biblioteka Publiczna we Włodawie, ul. Przechodnia 13
14:00 Puławy – Dział Edukacji Muzeum Nadwiślańskiego w Pałacu Czartoryskich (lewe skrzydło) w Puławach, ul. Czartoryskich 8
18:00 Krasnystaw – Krasnostawski Dom Kultury, ul. Okrzei 10

Wtorek 4 czerwca:
13:00 Kraśnik – Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, aleja Niepodległości 44
18:00 Lublin – Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, pl. Teatralny 1
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu w wybranym przez Państwa miejscu i godzinie, aby odpowiedzieć na Państwa pytania.

Informacja:
Agnieszka Drewniak