Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych „Pasja” miało miejsce jak zwykle w drugi wtorek miesiąca (10 maja).

Duża sala. Przy stole siedzi kilka dorosłych kobiet. Na stole stoją filiżanki, ciastka, przybory do pisania, dalej wazon z kwiatami. Na końcu stołu widać chorągiewki z logo DKK.

Licznie przybyłe Klubowiczki powitała dyrektor MBP we Włodawie, pani Dorota Redde – Sawczuk. Miała dla wszystkich Pań miłą niespodziankę a mianowicie zaproszenie na uroczystość 75 – lecia istnienia Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie. Wydarzenie będzie miało miejsce 10 czerwca 2022 r. Natomiast Klubowiczki obdarowały Panią Dyrektor i opiekunkę DKK kwiatami na okoliczność Dnia Bibliotekarza.
W części merytorycznej spotkania miałyśmy okazję w końcu podyskutować nad książką Moniki Bittl - „Kobiety nie kłamią i mają najwyżej 39 lat. Mentalny lifting dla początkujących”, ponieważ frekwencja dopisała i przyszło więcej Pań niż ostatnio.
Kolejne spotkanie zgodnie z harmonogramem (drugi wtorek miesiąca) będzie miało miejsce 14.06.2022 r. Przewidziany temat do dyskusji to: „Konopnicka jakiej nie znamy” w związku z ogłoszonym przez Sejm RP 2022 r. Rokiem Marii Konopnickiej. Będzie to ostatnie spotkanie przed wakacjami.

Opiekun DKK
Ewa Krukowska