We wtorek, (31 maja) odwiedzili Oddział dla Dzieci uczniowie klasy II „b” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włodawie pod opieką pani Renaty Kostrzewskiej.

Z prawej strony siedzi na siedziskach grupa dzieci skierowana twarzami do prowadzącej zajęcia. Tło stanowi wystrój biblioteki w barwach czerwono-czarnych oraz regały z książkami.

Moi goście zwiedzili wystawę pokonkursowych prac XXII Powiatowego Festiwalu Twórczości Dziecięcej A ja przecież wam powiadam: Krasnoludki są na świecie! - w 180. rocznicę urodzin Marii Konopnickiej w Galerii Na Piętrze. Podczas zajęć rozmawialiśmy o zwierzętach, które żyją w lasach. Na podstawie literatury dostępnej w naszej bibliotece, poznaliśmy fascynujące zwyczaje wilków, które są najgroźniejszymi drapieżnikami na naszym terenie. Nasz księgozbiór, po raz kolejny stał się skarbnicą wiedzy o otaczającym nas świecie. Dlatego serdecznie zapraszamy do wypożyczania książek z Oddziału dla Dzieci. Dziękuję moim gościom za owocną wizytę i mile spędzony czas.

Na zdjęciu znajduje się różowe opakowanie, ozdobione różowa wstążeczką na którym widnieje odręczny napis wykonany przez jednego z uczniów: Podziękowanie klasa II b, w której są liściki do prowadzącej. Tło jest w kolorze jasno zielonym.

Na zakończenie spotkania, dzieci wręczyły mi wspaniałe podziękowania, na pamiątkę naszego spotkania. Każde z nich, napisało własnoręcznie na karteczkach, specjalnie dedykowane do mnie słowa, płynące prosto z serduszka, za które serdecznie Wam dziękuję😘.

Małgorzata Topolska