Środowe (27.06) przedpołudnie w bibliotece wypełnił radosny gwar maluszków :)
Odwiedziły nas dzieci z Klubu Malucha DOMEK, które wraz z wychowawczyniami (i fantastycznym, kolorowym wężem!) przyszły do Oddziału dla Dzieci poczytać książeczki o wakacjach.

DSC 0025

Gdy już każdy Maluch zajął wygodne miejsce rozpoczęliśmy czytanie. Przygody Kasi, małego misiaczka, wywołały dużo uśmiechu i wspomnień!
Kasia marzyła, by odwiedzić prawdziwą farmę i mieszkające tam zwierzęta. Przy tej właśnie okazji powspominaliśmy sobie, jak zwierzątka porozumiewają się i wraz z bohaterką opowieści („Przygody misiów" G. Davies), głośno i radośnie witaliśmy każde stworzonko, gdy młoda miłośniczka przyrody spełniła swoje marzenie :)
Gdy nasyciliśmy oczy barwnymi książeczkami, dzieci obejrzały fragment bajki (na DVD, dostępna w naszych zbiorach multimedialnych) „Trzy małe świnki". Moc emocji towarzyszyła moim milusińskim gościom... na szczęście przygody tytułowych świnek dobrze się zakończyły :)

Dziękując za sympatyczne odwiedziny zapraszam w biblioteczne progi jak najczęściej :)

Joanna Orzeszko