W przed dzień Walentynek nasze biblioteczne progi odwiedzili podopieczni Stowarzyszenia „Lepsze jutro”. Dzieci i młodzież wraz z opiekunami przyszli do nas w środę, 13 lutego na zajęcia plastyczne.

DSC0024

Tematem przewodnim spotkania były oczywiście Walentynki, a co za tym idzie wspominaliśmy wszystkich, których kochamy, a także wszystko to, co nam w sercach mieszka i nas raduje... tak po prostu :)

W świąteczny nastrój wprowadziła nas obrazkowa prezentacja wiersza Agnieszki Frączek „Całuski i buziaczki”, przedstawiona w formie Kamishibai przez Małgorzatę Topolską.
Następnie zabraliśmy się do pracy... W grupach komponowaliśmy super wielkie walentynki! Radosna twórczość pośród rozmów o najmilszych nam osobach i zagadnieniach, szybko przyniosła efekt w postaci barwnych serc, które już zdobią nasz biblioteczny, jeszcze uśpiony zimą ogródek :)

serduszkowo plakat

Dziękujemy za miłe spotkanie i zapraszamy w nasze progi jak najczęściej :)

Joanna Orzeszko