Poniedziałkowe południe (04.03.2019 r.) przywitało nas radosnym gwarem naszych milusińskich sąsiadów!

DSC0005
Dzieci wraz z nauczycielem, panią Natalią Cabaj z Miejskiego Przedszkola nr 1 we Włodawie odwiedziły bibliotekę, by poszukać wiosny w książkach :) Na tę okoliczność przygotowałam wystawkę publikacji traktujących o pierwszej z pór roku.

Moi goście wsłuchali się w przygody małego liska Fenka, który szukał zwiastunów wiosny w swoim najbliższym otoczeniu. Podobnie, jak milutki bohater opowieści „Wiosna w ogrodzie” M. Sroki (z cyklu Przygody Fenka) przedszkolaki z podekscytowaniem wypatrują przebiśniegów i pierwszego bociana! Budząca się do życia przyroda i cieplejsze promienie słońca zawsze wywołują uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Maluchy z entuzjazmem pomogły nam udekorować Oddział dla Dzieci wiosennymi kolorowankami samodzielnie wykonanymi podczas spotkania.

Dziękując za miłe odwiedziny zapraszamy w nasze progi jak najczęściej :)

Joanna Orzeszko

Fot. E. Pietrzak