Dnia 14 maja, (wtorek) odwiedziła naszą bibliotekę grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 we Włodawie pod opieką pani Doroty Torbicz.

DSC0185

Pierwsze kroki, skierowali ku wyeksponowanym w Galerii Na Piętrze kukiełkom, które wykonali moi goście wraz ze swoimi rodzicami.

Później, wspólnie obejrzeliśmy pokonkursową wystawę XIX Festiwalu Twórczości Dziecięcej. Zasłyszane w szumie Bugu... w 205 rocznicę urodzin Oskara Kolberga. Ze względu na budzącą się o tej porze roku przyrodzie, która otacza nas barwną roślinnością, zaprezentowałam przedszkolakom księgozbiór dostępny w Oddziale dla Dzieci.

Dzieciom tak bardzo spodobały się prezentowane książki, że pani Dorota postanowiła wypożyczyć je dzieciom do przedszkola.
Serdecznie dziękuję za mile spędzony czas i zapraszam do naszej biblioteki.

Małgorzata Topolska

Fot. Marek Paszkowski, Małgorzata Topolska