We wtorek (21.06.2022 r.) w Dziale Regionalnym biblioteki spotkali się członkowie Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" ze Stowarzyszenia Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego we Włodawie.

Grupa poetów siedzi przy stole. W tle z lewej strony regały z książkami i prasą, z prawej okno.

Podczas spotkania artyści rozmawiali o aktualnych oczekiwaniach czytelników dotyczących w szczególności poezji. Wymieniali się uwagami o osobistych doświadczeniach w twórczej pracy literackiej. Tradycyjnie też przedstawili swoje najnowsze utwory.

Grupa poetów siedzi przy stole. W tle z lewe strony zasłonięte żaluzajmi okno, poniżej komputery; z prawej przejście do następnego pomieszczenia.

Następne spotkanie poetów już 19 lipca 2022 r.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Grupy Poetyckiej „Nadbużańska Fraza" na Facebooku.

Edyta Pietrzak