W związku z tym, że w lipcu nasza Wypożyczalnia będzie zamknięta (inwentaryzacja), autorki rubryki POLECAMY serdecznie zapraszają jeszcze w czerwcu do wypożyczenia większej (dużo większej!) ilości książek na dłuższy (dużo dłuższy!) okres. :)

Otwarta książka leżąca na lustrze. Obok napis: POLECAMY

Z przyjemnością zaproponujemy Państwu na urlopowy czas lekturę całych cykli literatury obyczajowej, sensacyjnej, reportaży, a także poradników.

images/artykuly/2024/2024priorytet_1/priorytet1_03_fot_01.jpg

11 książek leżących, widoczne okładki 4: R. Mróz: Światła w popiołach, K. Muniak: Psychopata, A. Górski: Dziewczyny z Bałkanów, K. Bonda: Na uwięzi. 6 książek stojących, widoczne okładki 2: B. Kusiak: Iskra, S. Wróbel: Troskliwa.

5 książek leżących, widoczne okładki 2: W. Rymszewicz: Ile kosztuje żona, M. Szczygieł: Fakty muszą zatańczyć. 7 książek stojących, widoczne okładki 2: Łowcy skarbów : jak ojcowie archeologii rozkradali bogactwa orientu, J. Borowczyk: Punkty zapalne : dwanaście rozmów o Polsce i świecie.

8 książek leżących, widoczne okładki 6: J. Love: Jak uwolnić się od stresu, K. Adachi: Genialny leń, J. Inchauspe: Glukozowa rewolucja, S. Sussman: Biblia rozstania, M. Sekielski: Jest ok. Dlaczego nie chcę żyć, P. Oudolf: Tworzę ogród naturalny. 4 książki stojące, widoczne okładki 4: Trudne osobowości, J. Orloff: Wolność emocjonalna, M. Juchniewicz: Przebudzenie, West: Praca z palantami.

Zapraszamy Naszych Czytelników do odwiedzin w Wypożyczalni i lektury następnego odcinka cyklu POLECAMY! :)

Informacja: dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0na lata 2021-2025 oraz logotypy: Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biblioteka Narodowa

Beata Wulczyńska
Olga Puś